Barwy Wolontariatu w województwie śląskim 2019 - wyróżnienie dla Pani Joanny Krzysteczko

grudnia
Katowice

Szanowni Państwo!!

Mamy ogromną przyjemność, podzielić się z Państwem fantastyczną wiadomością!!!

W dniu wczorajszym tj. 12.12.2019r. na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego odbyła się Gala Wolontariatu Województwa Śląskiego.

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Uniwersytecie Śląskim zgłosił Panią Joannę Krzysteczko.

Organizatorzy docenili całokształt prac wykonywanych przez Panią Joasię na rzecz UTW i nie tylko, tym samym

Pani Joasia została laureatką Gali zajmując II miejsce w kategorii indywidyualnej!

Serdecznie gratulujemy Pani Joasiu!!!!

Jest to niesamowite wyróżnienie, za olbrzymi wkład Pani Joanny w nasz Uniwersytet!!

Cieszymy się, że w naszych szergegach, są tacy ludzie jak Pani Joasia i w tym miejscu dziękujemy wszystkim, którzy każdego dnia dokładają swoją cegiełkę w tworzenie naszego UTW!!!

pt., 2019-12-13 11:20 — Piotrowska