Dom Kultury Koszutka zaprasza na recital Pana Bernarda Krawczyka

września

Szanowni Państwo,

Fundacja Młodzi Twórcy im. Piotra Dobrowolskiego z Katowic chciałaby zaprosić Państwa Studentów na niezwykły recital Pana Bernarda Krawczyka - wybitnego Aktora śląskich scen teatralnych, który odbędzie się 29 września w Miejskim Domu Kultury Koszutka w Katowicach.

Recital zatytułowany „Piosenka Przypomni Ci... Bernard Krawczyk i Przyjaciele”, jest autorskim projektem Bernarda Krawczyka we współpracy z profesjonalnymi muzykami, takimi jak Grzegorz Płonka i Ireneusz Osiecki.

Recital jest mieszaniną różnych stylów muzycznych, począwszy na piosenkach pochodzących z okresu międzywojennego, poprzez patriotyczne pieśni, śląskie szlagiery, czy neapolitańskie rytmy, a skończywszy na największych przebojach Mieczysława Fogga, Eugeniusza Bodo i Jerzego Połomskiego.

Piosenki są melodyjne, refleksyjne, nastrojowe i pełne spokoju, opisują ludzi i ich emocje, niosą ze sobą głęboką treść, tak poszukiwaną przez polskich słuchaczy w czasach pełnych konsumpcjonizmu i łatwej, pozbawionej sensu muzyki.

Wśród piosenek wykonanych przez Bernarda Krawczyka będzie można posłuchać takich niezapomnianych utworów, jak „Tango Milonga”, „Libertango”, „O Sole Mio”, „Całuję Twoją dłoń Madame”, czy „Przybyli ułani”.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta stanowi idealną propozycję spędzania sobotniego popołudnia dla Studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku z terenu Katowic i całego Górnego Śląska.

Bilety są w sprzedaży w cenie 25 i 20 zł, ale przy rezerwacji grupowej oferujemy oczywiście możliwość zniżki.

Warto również zaznaczyć, że cześć dochodu z koncertu zostanie przekazana na działalność Fundacji Młodzi Twórcy, która zajmuje się promocją twórczości młodych i utalentowanych ludzi z całego Śląska.

Jeżeli będą Państwo zainteresowani naszą ofertą to bardzo proszę o kontakt telefoniczny: 510-872-944

W załączniku przesyłam plakat promujący koncert.

Iwona Knopik - wolontariusz/specjalista ds. promocji

czw., 2012-09-20 18:56 — krzysteczko