Dyżury telefonicze - porady psychologiczne

lutego
Katowice, Jastrzębie Zdrój, Sosnowiec, Pomoc techniczna

Szanowni Państwo!

Czas, w którym obecnie przyszło nam żyć, obfituje w wiele ciężkich sytuacji. Sytuacji, w których sami nie potrafimy sobie poradzić. Mając to na uwadze, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Uniwersytecie Śląskim od początku semestru letniego, czyli od 22 lutego uruchamia telefon z poradami psychologicznymi.

Dyżury te będzie prowadził Pan mgr Maciej Maciejewski – dobrze znany Państwu z wykładów psychologicznych. Będzie do Państwa dyspozycji w poniedziałki od godziny 16:30 do18:15 pod numerem telefonu 731-505-610. Jeżeli w dniu dyżuru, nie będą Państwo mogli się dodzwonić, oczywiście z powodu trwających rozmów, to Pan Maciej Maciejewski z pewnością do Państwa oddzwoni i umówi się na konkretny termin rozmowy z Państwem.

Mamy nadzieje, że dzięki takim rozmowom, nie jeden Państwa problem zostanie rozwiązany bądź zmieni się Państwa pogląd na jego temat a co za tym idzie będzie Państwu lżej, podczas tego czasu izolacji.

Zapraszamy do kontaktu z Panem mgr Maciejem Maciejewskim.

wt., 2021-02-16 18:32 — Piotrowska