Filmowy Uniwersytet III Wieku w kinie Helios

października

Pierwsze spotkanie zaplanowaliśmy na 24.10.2012 ok godz.15:00 z filmem "Zakochani w Rzymie".

Filmowy Uniwersytet III Wieku to projekt edukacyjno – filmowy realizowany w kinie HELIOS  w Katowicach od października ubiegłego roku, który prezentując najciekawsze i najnowsze pozycje filmowe przybliża zagadnienia z zakresu wiedzy o filmie. Serdecznie zapraszamy do udziału w „Filmowym Uniwersytecie III Wieku” w sezonie 2012/2013.

W tym roku chcemy aby zajęcia miały jednolity charakter, który przybliży słuchaczom tematy związane z językiem, budową i historią filmu.

- Cena spotkania dla słuchaczy Uniwersytetów III Wieku i Seniorów wynosi 13 zł.

- Seanse będą odbywać się w jednej z dziewięciu klimatyzowanych sal kina Helios.

- W cenę biletu wliczona filiżanka aromatycznej kawy w kawiarence Nescafe.

Zapraszamy do filmowej przygody w doborowym towarzystwie w każdą przedostatnią środę miesiąca!

Więcej informacji pod numerem 32 603 01 06 oraz w biurze kina Helios (ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice).

pt., 2012-10-12 19:04 — krzysteczko