Filmowy Uniwersytet III Wieku w kinie Helios

"Weekend z królem" w Filmowym Uniwersytecie III Wieku

21.03.2013 o godz.15:00

Szanowni Państwo,

W ramach najbliższego spotkania Filmowego Uniwersytetu III Wieku (21.03 godz 15:00) skupimy się na anegdotach o miłości i polityce, które składają się na subtelną, optymistyczną opowieść o romansie prezydenta Franklina D. Roosevelta i jego dalekiej kuzynki Daisy.

Miłość to skomplikowana sprawa, a jeśli staje się a gdy staje się udziałem głowy Państwa, może mieć konsekwencje o światowym formacie, z groźbą wojny, kryzysem ekonomicznym i politycznym na czele. Zakochanie to też młodzieńcza naiwność i marzenia, które w konfrontacji z rzeczywistością mogą okazać się bardzo bolesne.

Podczas historycznej wizyty brytyjskiego króla z małżonką Daisy bedzie musiała zastanowić się co jest prawdą a co jej wyobrażeniem...

Przed seansem zapraszamy na prelekcję, po seansie natomiast na dyskusję i filiżankę kawy.

- Cena spotkania dla słuchaczy Uniwersytetów III Wieku i Seniorów wynosi 13 zł.

- Seanse będą odbywać się w jednej z dziewięciu klimatyzowanych sal kina Helios.

- W cenę biletu wliczona filiżanka aromatycznej kawy w kawiarence Helios.

Zapraszamy do filmowej przygody w doborowym towarzystwie w każdy przedostatni czwartek miesiąca!

Więcej informacji pod numerem 32 603 01 06 oraz w biurze kina Helios (ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice).

Serdecznie zapraszamy na seans.

Anna Czarnota
Specjalista ds. Kluczowych Klientów