Filmowy Uniwersytet III Wieku w kinie Helios

kwietnia

Mamy dla Państwa nietypową propozycje : 18 kwietnia o godzinie 15:00 - "Zamieszkajmy razem"!

"Zamieszkajmy razem" to kwietniowa propozycja Filmowego Uniwersytetu III Wieku. Optymistyczna i lekka opowieść o upływaniu czasu pozwoli nam zastanowić się nad pytaniem, czy prawdą jest, że każdy wiek ma swoje prawa i w jaki sposób sztuka filmowa pozwala uchwycić upływający czas.

Jest ich pięcioro, znają się całe życie i w końcu postanawiają zamieszkać razem. Różne temperamenty, ścierające się charaktery i energia, która jest między nimi składają się na wybuchową mieszankę... gdy wprowadza się do nich student antropologii, który prowadzi badania na temat starości rozpocznie się dla wszystkich bohaterów zupełnie nowa życiowa przygoda, bo...

"Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić." jak mawiał Mark Twain.

Przed seansem zapraszamy na prelekcję, po seansie natomiast na dyskusję i filiżankę kawy.

• Cena spotkania dla słuchaczy Uniwersytetów III Wieku i Seniorów wynosi 13 zł.
  • Seanse będą odbywać się w jednej z dziewięciu klimatyzowanych sal kina Helios.
  • W cenę biletu wliczona filiżanka aromatycznej kawy w kawiarence Nescafe.

Zapraszamy do filmowej przygody w doborowym towarzystwie w każdy przedostatni czwartek miesiąca!

Więcej informacji pod numerem 32 603 01 06 oraz w biurze kina Helios (ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice).

Anna Czarnota
Specjalista ds. Kluczowych Klientów