Filmowy Uniwersytet III Wieku w kinie Helios

Filmowy Uniwersytet III Wieku

23 maja o godz.15:00

"OSZUKANE"

Błądzić jest podobno rzeczą ludzką. Najczęściej błędy są wypadkową wielu czynników, zmęczenia, rutyny, złego nastroju, spadku koncentracji, czyli stanów, które mogą zdążyć się każdemu. Czasem jednak mają tragiczne konsekwencje i wpływają na życie wielu osób. To przydarzyło się dwóm rodzinom, które nieświadomie padły ofiarą takiej pomyłki. Przypadkowa zamiana nowo narodzonych bliźniaczek w jednym ze szpitalu i ponowne spotkanie po latach zmieniło życie wielu ludzi a kilka lat temu wstrząsnęło opinią publiczną. Szczególnie przerażąjące było stwierdzenie lekarzy, że takich dzieci może być więcej. Mamy nadzieję, że ta polska produkcja sprowokuje dyskusję na temat więzów rodzinnych, tych które rodzą się ze wspólnego życia, zaufania, miłości i tych, z którymi się rodzimy, a nie zawsze mamy na nie wpływ.

Przed seansem zapraszamy na prelekcję, po seansie natomiast na dyskusję i filiżankę kawy.

• Cena spotkania dla słuchaczy Uniwersytetów III Wieku i Seniorów wynosi 13 zł.
  • Seanse będą odbywać się w jednej z dziewięciu klimatyzowanych sal kina Helios.
  • W cenę biletu wliczona filiżanka aromatycznej kawy w kawiarence Nescafe.

Zapraszamy do filmowej przygody w doborowym towarzystwie w każdy przedostatni czwartek miesiąca!

Więcej informacji pod numerem 32 603 01 06 oraz w biurze kina Helios (ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice).

Tradycyjnie prosimy o rozpowszechnienie informacji na temat wydarzenia.

Anna Czarnota
Specjalista ds. Kluczowych Klientów