Filmowy Uniwersytet III Wieku w kinie Helios

czerwca

Filmowy Uniwersytet III Wieku

Spotkania w każdy przedostatni czwartek miesiąca

20 czerwca 2013 godz.15:00

"Dziewczyna z szafy

Szanowni Państwo,

Filmowy Uniwersytet III Wieku serdecznie zapraszam na spotkania także w miesiącach letninich. Mimo przerwy w zajęciach na uczelniach, my będziemy spotykać się nieprzerwanie, zawsze przy okazji dobrego filmu i przy filiżance kawy. Zawsze w przedostatni czwartek miesiąca o godz. 15:00 w kinie Helios w Katowicach.

• Cena spotkania dla słuchaczy Uniwersytetów III Wieku i Seniorów wynosi 13 zł.
  • Seanse będą odbywać się w jednej z dziewięciu klimatyzowanych sal kina Helios.
  • W cenę biletu wliczona filiżanka aromatycznej kawy w kawiarence Nescafe.

Zapraszamy do filmowej przygody w doborowym towarzystwie w każdy przedostatni czwartek miesiąca!

Więcej informacji pod numerem 32 603 01 06 oraz w biurze kina Helios (ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice).

"Dziewczyna z szafy"

Niezwykły film Bodo Koxa, okrzyknięty przez media jedną z najoryginalniejszych i najlepszych polskich produkcji ostatnich lat. Z wybitną kreacją Wojciecha Mecwaldowskiego, porównywaną do roli Dustina Hoffmana w „Rain Man”.

Wzruszająca, a równocześnie pełna humoru, historia dwóch braci - Jacka (wychwalany przez krytykę za rolę w „80 milionach” Piotr Głowacki) i Tomka (wirtuoz polskiej komedii Wojciech Mecwaldowski). Życie Tomka zmieni się za sprawą Magdy (świetny debiut Magdaleny Różańskiej) - dziewczyny z sąsiedztwa. Każde z nich było zamknięte w swoim świecie. Dopóki się nie spotkali…

wt., 2013-06-11 22:07 — krzysteczko