Kinoteatr Rialto zaprasza na Filmowy Klub Seniora

Katowice

30 grudnia | niedziela | 15.00

SZTUKA KŁAMANIA, reż. L. Tirard, Belgia, Francja, 90 min

On - kapitan Neuville (Jean Dujardin), jest pozbawionym skrupułów, przebiegłym... tchórzem. Ona - Elisabeth (Melanie Laurent), to szczera, rozważna i honorowa siostra niewinnej Pauline, czyli narzeczonej oficera. Pewnego dnia mężczyzna musi pilnie wyjechać, ale zapewniając ukochaną o swoim uczuciu, obiecuje, że będzie do niej często pisał. Niestety żaden jego list nigdy nie dociera do zrozpaczonej Pauline. Elisabeth postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i, podszywając się pod niesłownego Neuvillea, zaczyna pisać do porzuconej narzeczonej fałszywe wiadomości. Pewnego dnia kapitan niespodziewanie wraca do domu. W trosce o wrażliwe serce Pauline, Neuville i Elisabeth zmuszeni są brnąć w kolejne kłamstwa. Kobieta i mężczyzna prześcigają się w coraz bardziej wymyślnych historiach. W kłamstwach jednak łatwo się pogubić.

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=SA8ww51d_oQ&feature=youtu.be

Bilety: 10 zł (seniorzy), 15 zł (studenci i uczniowie), 18 zł (pozostali)

czw., 2018-11-29 09:14 — Piotrowska