Koncert Noworoczny 2021

stycznia
Katowice, Jastrzębie Zdrój, Sosnowiec

Szanowni Państwo!

17 stycznia o godzinie 12:00 odbył się nasz Koncert Noworoczny! W tym miejscu, z całego serca dziękujemy wszystkim osobom, które spowodowały, ze nasze plany co do tego wydarzenia, stały się rzeczywistością!! Dla nas to wydarzenie, jak co roku miało ogromne znaczenie, dlatego mimo pandemii zdecydowałyśmy, że koncert się odbędzie i obejrzymy go przy pomocy internetu. Dzisiaj dzięki cudownej Pani Kierownik Działu Edukacji Muzycznej w Katowice Miasto Ogrodów - Ewie Kafel mogliśmy uczestniczyć w tak fantastycznym wydarzeniu muzycznym. Dobór repertuaru był niesamowity, prowadzenie koncertu przez Panią Alicję Kotyl jak zawsze pozwoliło nam zrozumieć to co słyszeliśmy i było profesjonalne w każdym calu, akompaniament w wykonaniu Pani Mirelli Malorny-Konopki był imponujący, wykonanie utworów przez utalentowane artystki (Justyna Bujak, Paulina Horajska, Natalia Płonka) było na najwyższym poziomie i te wszystkie osoby sprawiły, że dane nam było przenieść się do krainy muzyki, muzyki powodującej wzruszenia, radość i wywołującej uśmiechy na naszych twarzach.

Mamy dla Państwa kolejną niespodziankę! Jeśli z jakichkolwiek powodów nie udało się Państwu obejrzeć Koncertu Noworocznego na żywo, zapraszamy do obejrzenia go teraz, po kliknięciu w link poniżej.

LINK DO KONCERTU

PROGRAM KONCERTU

W tym miejscu chciałybyśmy również Państwu złożyć najserdeczniejsze życzenia noworoczne, żeby w każdym dniu Nowego Roku, dopisywało Państwu zdrowie, szczęście, aby spełniały się Państwa najskrytsze marzenia oraz plany a każdy dzień powodował uśmiech na Państwa twarzy.

dr Monika Sulik
Magdalena Piotrowska