KONFERENCJA BIOMEDTECH SILESIA 2013 - ZAPROSZENIE

marca

Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religii w Zabrzu zaprasza na kolejną,

X konferencję naukową „BioMedTech Silesia 2013”,

poświęconą postępom bioinżynierii i biotechnologii medycznej.

Wstępny plan konferencji przewiduje spotkania w kolejne piątki marca 2013 r. :

1 marca 2013 - ZABRZE - sesja popularno-naukowa BioMedTech Silesia SENIOR – dla słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku, którzy niejednokrotnie obdarzeni są oryginalnym spojrzeniem na problematykę zdrowia, medycyny i techniki, tworząc ciekawe świata grono hobbystów.

Główną część konferencji stanowić będą prace przygotowane przez uczestników kursów Uniwersytetów III wieku oraz innych gości. Każdy kto przyjdzie i zgłosi chęć przedstawienia swojej historii - zostanie zaproszony na scenę.

Jako gospodarze przedstawimy 3 wykłady o postępach prowadzonych w Instytucie Protez Serca prac nt. biotechnologii, sztucznego serca i robotów chirurgicznych. Na uczestników czekać będą również ciekawe demonstracje urządzeń i technologii rozwijanych w Fundacji. Wybrany przez uczestników konferencji autor najciekawszej pracy będzie miał możliwość prezentacji podczas sesji międzynarodowej.

Więcej o Konferencji

Osoby zainteresowane udziałem w Konferencji wraz z nadesłaniem pracy, proszone są o kontakt z biurem UTW do dnia 20 lutego 2013.

śr., 2013-01-30 15:05 — krzysteczko