Konkurs fotograficzny

marca
Katowice

Uniwersytet Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do udziału  w konkursie fotograficznym „Świat widziany oczami pokolenia 50+”.

Konkurs jest organizowany z okazji 10-lecia istnienia UTW. Celem konkursu jest pokazanie różnorodności otaczającego nas świata obserwowanego i utrwalanego na fotografiach przez słuchaczy Uniwersytetów III wieku.

Fotografie do konkursu należy  nadesłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres:

konkurs.utw@wsb.edu.pl lub do biura UTW na nośniku pamięci w terminie do 23 marca 2018 r.

Wernisaż wystawy połączony z uroczystym rozdaniem nagród odbędzie się w siedzibie Wyższej Szkoły Biznesu  w Dąbrowie Górniczej  w dniu  13 kwietnia 2018 r. o godz. 12.00.

Szczegóły udziału w konkursie w załączonym Regulaminie dostępnym u lokalnych koordynatorów UTW oraz na stronie www.wsb.edu.pl/utw

czw., 2018-03-08 09:11 — śmigielska