Kurs komputerowy

września
Katowice, Jastrzębie Zdrój, Sosnowiec

Szanowni Państwo,

sieć nie zna ograniczeń wiekowych. Na każdym etapie życia umiejętność poruszania się w Internecie jest przydatna i ułatwia codzienne funkcjonowanie. Dotyczy to również seniorów, do których skierowany jest projekt SENIORZY W SIECI prowadzony przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”. Projekt przygotowany z myślą o potrzebach współczesnych seniorów ma charakter edukacyjny i rozwojowy. Składa się z kursu online, w którym może wziąć udział 200 osób z całej Polski.

Kurs zaplanowany jest na okres październik - połowa grudnia 2020 roku (ok. 10 tygodni).

Rekrutacja na kurs trwa od 1 do 30 września 2020 roku. Zapisać można się poprzez formularz zgłoszeniowy:

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Chcielibyśmy poprosić Państwa o pomoc w dotarciu do osób zainteresowanych naszym kursem. Zachęcamy do podzielenia się niniejszą informacją. W załączeniu wysyłamy dwa plakaty do wydrukowania w formacie A4. Możecie Państwo wydrukować oba i powiesić obok siebie lub pojedynczo. Ważne, aby zobaczyło go jak najwięcej osób w Państwa organizacjach. Będziemy również wdzięczni za zamieszczenie informacji o kursie w wysyłanych przez Państwa newsletterach oraz mailingach.

Czego nauczę się w ramach kursu?

Jaka jest formuła kursu?

Jakie warunki muszę spełnić, żeby wziąć udział w kursie?

Ile czasu muszę poświęcić na kurs?

Czy otrzymam certyfikat ukończenia kursu?

Gdzie i do kiedy mogę się zapisać?

Odpowiedzi na te pytania znajdziecie pod linkiem:

WIĘCEJ INFORMACJI O KURSIE

Co inni mówią o kursie?

OBEJRZYJ FILM

Dziękujemy za zaangażowanie i pomoc.

Do zobaczenia na kursie!

Projekt „Seniorzy w sieci” powstaje jako część programu “Counter Disinformation among Vulnerable Populations in Central Europe” realizowanego w 4 krajach: Polska (Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”), Czechy (Transitions), Słowacja (Memo98), Węgry (Center of Independent Journalism).

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Departamentu Polityki Senioralnej w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

Seniorzy w sieci...katy.pdf 381 KB

Pozdrawiamy serdecznie,

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę"

e: biuro@e.org.pl