Niedzielne koncerty rodzinne w Filharmonii Śląskiej

października
Katowice

Koncert familijny w ramach projektu „Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga”

Bilety dla Państwa w specjalnej cenie  2 zł (proszę o powołanie się przy kasie na Trzeci Wiek)

AKADEMIA MUZYCZNEGO SMAKU | Dźwięki z zaczarowanego lasu

11 października/niedziela/ g.11:30

Sala koncertowa

Muzyczne spotkanie dla dzieci z rodzicami w sali koncertowej im. Karola Stryji

wiek: 3+

Serdecznie zapraszamy dzieci na niedzielne koncerty w Filharmonii Śląskiej – koniecznie w gronie rodzinnym! To spotkania, w trakcie których każdy – zarówno dziecko, jak i dorosły – przekona się, jak niezwykłą przygodą może stać się wędrówka po świecie muzyki.

W nowym sezonie przeniesiemy się w świat muzyki ilustracyjnej. Nasi najmłodsi słuchacze przekonają się, że malować można nie tylko kredkami czy farbami – malować można także w wyobraźni, za pomocą dźwięków. Utwory prezentowane podczas poszczególnych koncertów Akademii Muzycznego Smaku często opowiadać będą o przyrodzie i otaczającym nas środowisku, co idealnie wpisze się w działania proekologiczne Filharmonii Śląskiej w ramach EKO Sezonu. Wszystko to połączymy ze śpiewaniem, grą na instrumentach oraz wspólną zabawą. To doskonała propozycja na rodzinne spędzenie niedzielnego południa!

wt., 2020-10-06 14:11 — Piotrowska