Nowy odcinek w Głosie Seniora: "AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA W WALCE Z KORONAWIRUSEM"

  1
kwietnia 
2020
Dotyczy UTW:
Katowice,
 

NOWOŚĆ W GŁOS SENIORA TV!
NOWY ODCINEK "AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA W WALCE Z KORONAWIRUSEM" JUŻ DOSTĘPNY!

 
 
 
 

Pobierz obrazki

 

Pobierz obrazki

 

Pobierz obrazki

 
 
 

 

 
 
 

 

 
 
 

W ubiegłym tygodniu, Głos Seniora ruszył w ramach kampanii społecznej „Solidarni z Seniorami – razem damy radę!” z nową odsłoną telewizji internetowej Głos Seniora TV. Jest początek kolejnego tygodnia i na kanale Ogólnopolskiej Karty Seniora w serwisie YouTube jest dostępny kolejny film.

Te ćwiczenia możemy robić cały czas. Można oglądać serial: jeżeli jest treść to patrzymy, jeżeli są reklamy to ćwiczymy. To połączenie da nam taką super możliwość, że nasz organizm po 4-6 tygodniach przestawi się na zupełnie inne tory. Na pewno poprawimy naszą wydolność krążeniową, oddechową, wzmocnimy organizm. Jeżeli wreszcie nas wypuszczą z domów, gwarantuję, że nie będzie problemu – 3-4 km marszu w dobrym tempie, w czasie marszu nie będziemy tracić oddechu, a jak przyjedzie winda zepsuta to wejdziemy na 5. piętro. Zapraszam do ćwiczeń!„ podkreśla dr Marek Pilch , ambasador zdrowego stylu życia Głosu Seniora

W najnowszym filmie z cyklu wykładów i porad on-line, ambasador zdrowego stylu życia Głosu Seniora – dr Marek Pilch prezentuje widzom prostą oraz skuteczna formę treningu – slow jogging.

 
 
 
 
 
 

Pobierz obrazki

ĆWICZENIA Z DR MARKIEM PILCHEM
"AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA W WALCE Z KORONAWIRUSEM"
DOSTĘPNE JUŻ TERAZ W GŁOS SENIORA TV!

 
 

Prostokąt zaokrąglony: Naciśnij i Oglądnij!Naciśnij i Oglądnij!

 
 
 
 
 
 
 

Pobierz obrazki

 
 
 

Prostokąt zaokrąglony: Naciśnij i Oglądnij!Naciśnij i Oglądnij!

 
 
 
 
 
 
 

Epidemia to dla nas wszystkich trudny czas. Trzeba być ostrożnym, ograniczyć wychodzenie z domu, unikać kontaktów z innymi. Jednak wszystko, co złe kiedyś się kończy. Nie jesteście sami! Przejdziemy przez to razem i damy radę!  Specjalnie dla Was Głos Seniora - Stowarzyszenie MANKO rozpoczęło akcję Solidarni z Seniorami - Razem Damy Radę.

W ramach naszej kampanii Solidarni z Seniorami - Razem Damy Radę, prowadzimy także akcję zakupy dla seniora, książka dla seniora, Telefon Zaufania Głosu Seniora oraz Głos Seniora TV - internetowe wykłady online ze specjalistami z różnych dziedzin.

 
 
 
 
 

 

 

Pobierz obrazki

 

Epidemia to dla nas wszystkich trudny czas. Trzeba być ostrożnym, ograniczyć wychodzenie z domu, unikać kontaktów z innymi. Jednak wszystko, co złe kiedyś się kończy. Nie jesteście sami! Przejdziemy przez to razem i damy radę!

Specjalnie dla Was Głos Seniora - Stowarzyszenie MANKO rozpoczęło akcję Solidarni z Seniorami - Razem Damy Radę. W ramach naszej kampanii Solidarni z Seniorami - Razem Damy Radę, prowadzimy także akcję zakupy dla seniora, książka dla seniora, Telefon Zaufania Głosu Seniora oraz Głos Seniora TV - internetowe wykłady online ze specjalistami z różnych dziedzin.

 
 
 
 
 

 

Pobierz obrazki

 
 

 

 

 

 
 
 

 

 

Wspieramy codziennie potrzebujących seniorów,
i chcemy zapewnić im godne, radosne dni. 

Pozwól nam dalej kontynuować naszą działalność, 
przekazując swój 1 % lub darowiznę na Głos Seniora - Stowarzyszenie MANKO 

Wypełnij, podpisz i przekaż lub wyślij do swojego Urzędu Skarbowego.Nie zmarnuj swojej szansy! Możesz także przekazać nam swój 1% przez Internet, wchodząc na stronę https://www.podatki.gov.pl/pit/pit-op/
i wpisując w pozycji 9 nasz numer KRS 0000225549

Wesprzyj nasze działania, poprzez przekazanie nam darowizny.
Stowarzyszenie MANKO, Siarczki 16, 30-698 Kraków
nr rachunku:
66 2490 0005 0000 4600 9366 4184
KRS: 0000225549
Dziękujemy!

 
 
 
 
 
śr., 2020-04-01 15:32 — krzysteczko