ODWOŁANE ZAJĘCIA UTW

marca
Katowice, Jastrzębie Zdrój, Sosnowiec,

Drodzy Państwo!

Przez ostatnie dwa dni, odebrałam setki telefonów z pytaniami:

1) czy aby na pewno zajęcia są odwołane,

2) czy gimnastyka zalicza się do wszystkich zajęć i też jej nie będzie,

3) czy UTW też zawiesza zajęcia.

Drodzy Państwo,

Uniwersytet Trzeciego Wieku jest jednostką będącą częścią Uniwersytetu Śląskiego. Zanim Pan Premier zamknął wszystkie placówki oświatowe, dzień wcześniej JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. Andrzej Kowalczyk podjął decyzję o wstrzymaniu zajęć na całym UNIWERSYTECIE ŚLĄSKIM!!

UTW, jako część uczelni, podlega WSZYSTKIM decyzjom JM Rektora!

Dnia następnego zamknięte zostały WSZYSTKIE placówki oświatowe (szkoły, przedszkola), żłobki, kluby dziecięce, szkoły wyższe oraz instytucje kultury.

Szanowni Państwo, tu chodzi przede wszystkim o Państwa zdrowie. Nie o szerzenie paniki, ale o Państwa zdrowie.

Dlatego bardzo Państwa proszę o zrozumienie, że wszystkie zajęcia to znaczy, że na UTW do odwołania nie odbędzie się ani jedno spotkanie. I tak, zajęcia ruchowe to też są zajęcia, które gromadzą większą liczbę osób i są odwołane.

Dbajmy, Drodzy Państwo o siebie wzajemnie :)

Wszystkim nam życzę dużo zdrowia i siły, żebyśmy przetrwali tę sytuację i wrócili na UTW w dobrych nastrojach i w pełni sił :)

Z wyrazami szacunku, Magdalena Piotrowska.

czw., 2020-03-12 11:58 — Piotrowska