Szkolenie online „Świadczenie wyrównawcze dla działacza opozycji antykomunistycznej lub osoby represjonowanej z powodów politycznych"

grudnia
Katowice, Jastrzębie Zdrój, Sosnowiec

Szkolenie online

z powodów politycznych”

środa 9 grudnia 2020 od 10:00 do 11:00

Zakres udzielanych informacji:

1. Komu przysługuje świadczenie wyrównawcze.
  2. Warunki wymagane do przyznania świadczenia wyrównawczego.
  3. Wymagane dokumenty do ustalenia prawa i wysokości do świadczenia wyrównawczego.
  4. Termin na wydanie decyzji w sprawie świadczenia wyrównawczego.
  5. Postępowanie odwoławcze od decyzji organu rentowego w sprawie świadczenia wyrównawczego.

Webinarium poprowadzi ekspert ds. emerytalno-rentowych z Oddziału ZUS w Chorzowie.

Zapisy na webinarium przyjmujemy do 4 grudnia.

Szczegóły dotyczące szkolenia oraz zapisów są dostępne na www.zus.pl w zakładce „Szkolenia
i wydarzenia” link poniżej:

WAŻNE:

Webinarium odbędzie się za pośrednictwem narzędzia Cisco Webex Meeting. Aby wziąć udział w webinarium niezbędne jest posiadanie przez Państwa komputera z dostępem do Internetu.

Prosimy, aby w zgłoszeniu podali Państwo adres e-mail, na który wyślemy zaproszenie. Aby dołączyć do spotkania (będzie to możliwe na półgodziny przed spotkaniem) klikamy przycisk Join meeting (dołącz do spotkania).

Dołączając do wydarzenia wyrażają Państwo zgodę na publikowanie wizerunku, jednakże istnieje możliwość uczestnictwa bez udostępniania obrazu i dźwięku ze swojego urządzenia.

wt., 2020-11-17 12:54 — Piotrowska