Teatr Bez Sceny zaprasza na "Dni Duńskie"

16 marca 2017
 17 marca 2017
, Katowice

Cytujemy za oferentem:

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na "Dni Duńskie" w katowickim Teatrze Bez Sceny,
który swoją siedzibę ma w dawnej hali butów przy ulicy 3 Maja 11a.

16 marca o godzinie 19.00 odbędzie się czytanie fragmentów najnowszej książki Petera Asmussena "Śmierć jest innym gatunkiem muzyki" - wyjątkowa okazja zapoznania się z wyborem tekstów wielkiego duńskiego dramaturga, jednego z twórców Dogmy, scenarzysty Larsa von Triera ("Przełamując fale").
Na spotkaniu obecny będzie Paweł Partyka - przyjaciel i tłumacz Asmussena,
a także Elżbieta Manthey - wydawca książki.

Fragmenty książki czytać będzie Anna Kadulska (Aktorka Teatru Śląskiego i Teatru Bez Sceny), Barbara Pigoń (Absolwentka PWST we Wrocławiu, Julia w spektaklu "Dla Julii") oraz Magdalena Kaczmarek (Aktorka, zagrała m.in w filmie "Bogowie") oraz Andrzej Dopierała (twórca Teatru Bez Sceny)

17 marca o godzinie 19.00 zaprezentujemy pokaz studentów II roku Szkoły Aktorskiej przy Teatrze Śląskim oparty na fragmentach dramatu Asmussena "Nikt nie spotyka nikogo", który wystawiany był w Teatrze Śląskim
(reż. P. Partyka). Pokaz nosi nazwę "Ciągle te same słowa".
Spektakl dla widzów dorosłych.

Serdecznie zapraszam

Andrzej Dopierała

Bilety na każdy dzień: 15 zł

W przypadku zainteresowania prosimy o rezerwację:

teatrbezsceny@gmail.com lub telefonicznie 606 611 926

Teatr Bez Sceny