VIII edycja Forum Seniora

22
lutego 
2021
Dotyczy UTW:
Sosnowiec, Jastrzębie Zdrój, Katowice

VIII edycja Forum Seniora

Spotykamy się w internecie!

Szanowni Państwo, 

przypominamy, że już jutro, punktualnie o godz. 10.00, w serwisie www.dziennikzachodni.pl rozpocznie się dwudniowe spotkanie z okazji VIII edycji Forum Seniora.

W programie Forum znalazły się wykłady ekspertów z zakresu zdrowia seniorów, z którymi porozmawiamy m.in. o szczepieniach. Razem z naszą stylistką zajrzymy również do Państwa szaf, aby podpowiedzieć, jak się ubierać. Poruszymy również kwestię budowania relacji podczas spotkania z psycholożką. Gościem specjalnym Forum będzie dr hab. Michał Zembala, kardiochirurg Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu, syn wybitnego kardiochirurga profesora Mariana Zembali. 

Szczegóły dotyczące VIII edycji Forum Seniora, w tym pełna lista prelegentów i tematów, które zostaną poruszone podczas transmisji, dostępne są w serwisie internetowym Dziennika Zachodniego, pod adresem: https://dziennikzachodni.pl/forumseniora

 

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM?

Najprostszym sposobem na dołączenie do spotkania jest przygotowanie komputera lub innego urządzenia mobilnego np. tabletu czy telefonu i kliknięcie w ten link: www.dziennikzachodni.pl/transmisja_forum, który otworzy bezpośrednio stronę z transmisją.

Ważne, aby urządzenie było naładowane i miało dostęp do internetu!

Dokładną instrukcję, jak obejrzeć Forum Seniora w Internecie umieszczam poniżej

 

wt., 2021-02-23 11:59 — Piotrowska