Wykład otwarty Leszka Balcerowicza na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach

lutego

Już w środę 27 lutego 2013 r. wykład otwarty Leszka Balcerowicza na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach

27 lutego 2013 (środa) w godzinach 13:00 – 14:15 prof. Leszek Balcerowicz, Przewodniczący Rady Forum Obywatelskiego Rozwoju, wygłosi wykład otwarty pt. "Odkrywając wolność".

Wykład odbędzie się w Auli im. Kazimierza Popiołka na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego, przy ulicy Bankowej 11 w Katowicach.

Seria wykładów Leszka Balcerowicza towarzyszy promocji najnowszej książki, która powstała dzięki staraniom Forum Obywatelskiego Rozwoju. Książka „Odkrywając wolność przeciw zniewoleniu umysłów” to pierwszy tak obszerny wybór tekstów, które w znakomitej większości nigdy nie zostały przetłumaczone na język polski. Znajdują się w niej teksty najlepszych myślicieli wolnościowych: od postaci natychmiast z wolnością się kojarzących, jak F. von Hayek, czy L. von Mises, aż po wielkich literatów, jak M. Vargas Llosa, opatrzone wstępem prof. Balcerowicza.

„Odkrywając wolność przeciw zniewoleniu umysłów” to must-read nie tylko dla ekonomistów!

Podczas wykładu będzie można kupić książkę "Odkrywając wolność - przeciw zniewoleniu umysłów" i zdobyć dedykację prof. Balcerowicza.

Organizatorami wydarzenia są: Fundacja Forum Obywatelskiego Rozwoju, Samorząd Studencki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Wydawnictwo Zysk i S-ka.

Serdecznie zapraszamy!

śr., 2013-02-06 10:16 — krzysteczko