Zapisy internetowe na rok akademicki 2020/2021

 6 lipca 2020
-
 30 września 2020
Dotyczy UTW:
Katowice,

Szanowni Słuchacze!

Zapraszamy do zapisów przez internet na kolejny rok akademicki 2020/2021.
Do tego celu służy założone przez słuchacza konto użytkownika w serwisie Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Jak wszyscy wiemy, sytaucja panująca na świecie, ogranicza nas w wielu kwestiach i wymusza na nas wypracowanie innych niż dotychczas zasad.

Na ten moment, jesteśmy w stanie uruchomić dla Państwa, jedynie zapisy internetowe. Zapisy stacjonarne będą w pierwszym możliwym momencie, zaraz po decyzji Władz Uczelni, o ponownym otwarciu Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

W kwietniu, miały być wyrabiane legitymacje, dla osób, które były nowymi słuchaczami. Niestety nie było możliwe osobiste dostarczanie zdjęć do biura UTW, przez co Państwo, którzy ukończyli pierwszy rok w UTW, nadal legitymują się zaświadczeniem. Dotychczas, nie zezwalaliśmy na zapis na kolejny rok akademicki, bez wyrobionej legitymacji. Mając powyższe na względzie, na ten rok akademicki, można zapisywać się podając numer zaświdczenia. Zaświadczenia te, zostaną zastąpione legitymacją w pierwszym możliwym momencie, po ponownym otwraciu UTW.

Dodatkową, równie ważną, informacją dla Państwa, jest kwestia dotycząca opłaty wpisowej. Kierownictwo wraz z biurem UTW, zwróciło się z prośbą do Pana Prorektora ds. Finansów - prof. dra hab. Michała Daszykowskiego, o obniżenie kwoty i dostaliśmy zgodę na zmiejszenie tej opłaty o 20%, co w przeliczeniu daje 64 złote na cały rok akademicki.

Zapisy internetowe rozpoczniemy 6 lipca 2020 r. i potrwają one do 30 września 2020 r.

Warunkiem zapisu internetowego jest dokonanie wpłaty 64 zł
na konto bankowe UTW nr 38 1050 1214 1000 0024 3019 4841

 

Instrukcja krok po kroku zakładania nowego konta użytkownika

Instrukcja krok po kroku dokonywania zapisu na nowy rok akademicki

 

Prosimy Słuchaczy, aby  wypełniając formularz przelewu bankowego, w polu „Tytuł” wpisać: nazwisko i imię, nr legitymacji, zapisy na rok 2020/21 (możliwość wpisania tylko do 40 znaków). Przykład poniżej:

 

Potwierdzenia zapisów w Legitymacji słuchacza UTW (tj. postawienie pieczątki
z wpisem na nowy rok) będzie można dokonać w pierwszym możliwym momecnie, o którym Państwa poinformujemy, kolejną wiadomością

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) każdy zapisujący się słuchacz zobowiązany jest - przy okazji potwierdzenia zapisu na rok akademicki 2019/20 w biurze UTW  - do zapoznania się z jego treścią i potwierdzić to swoim podpisem.

wt., 2020-06-23 10:19 — Piotrowska