Zapraszamy do uczestnictwa w Konkursie Fotograficznym

lipca
Katowice,

Regulamin Konkursu Fotograficznego "Moje miasto w obiektywie"

Przedmiotem fotografii mogą być obiekty, urokliwe miejsca,

a także  charakterystyczni mieszkańcy miasta.

1. Organizatorem konkursu jest Uniwersytet Trzeciego Wieku w Uniwersytecie Śląskim.
  2. Konkurs jest otwarty dla wszystkich fotografujących słuchaczy UTW województwa śląskiego.
  3. Każdy z autorów może nadesłać do 5 fotografii wykonanych w technice cyfrowej.
  4. Prace należy przesłać w dwóch formach:
  1. Jako zdjęcia barwne lub czarno-białe w standardowym  formacie  pocztówkowym  10x15
  2. Na płytce CD lub DVD w formacie  JPG o rozdzielczości 300 dpi  (rozdzielczość o wymiarach maksymalnych dla aparatu, jednak nie mniejszej  niż 1200x1600 pikseli).
  1. Prace  z dopiskiem „Konkurs fotograficzny” należy przesłać pocztą na adres:

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Uniwersytecie Śląskim

40-007 Katowice,  ul. Bankowa 12 B/1001

do dnia  31 lipca 2013 r.

1. Do zdjęć należy dołączyć wydrukowany, wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie internetowej.
  2. Fotografie, na których będą się znajdować jakiekolwiek znaki, cyfry (np. daty) będą dyskwalifikowane.
  3. Przesłane fotografie nie będą zwracane. Z chwilą nadesłania przechodzą na własność organizatorów, którzy przejmują autorskie prawa majątkowe do nadesłanych prac.
  4. Oceny fotografii  dokona jury powołane przez organizatora. Decyzje jury są ostateczne.
  5. Wszyscy laureaci zostaną powiadomieni o werdykcie jury.
  6. Ogłoszenie wyników nastąpi w trakcie Kongresu Obywatel Senior, który odbędzie się w Parku Śląskim w dniu 17 września 2013 r.
  7. Autorom najlepszych prac zostaną przyznane nagrody książkowe, które zostaną wręczone laureatom w czasie Kongresu Obywatel Senior w Parku Śląskim.
  8. Nadesłanie prac oznacza akceptację warunków konkursu i regulaminu, którego ostateczna interpretacja należy do jury konkursu. Żadne odwołania nie zostaną uwzględnione.
  9. Udział w konkursie jest jednoznaczny z udzieleniem prawa do nieodpłatnego wykorzystania prac w wydawnictwach UTW w UŚ.

Katowice, dnia 08.03.2013 r.

śr., 2013-03-13 11:35 — krzysteczko