Zaproszenie na Mszę św. Duszpasterstwa Studentów Seniorów

maja
, Katowice

Drodzy Studenci DASS (Duszpasterstwa Studentów Seniorów), Pielgrzymi i Przyjaciele.

Z tęsknoty za Wami pomyślałem, że trzeba coś zrobić, by móc znów się spotkać, jak to dotąd czyniliśmy m.in. w każdy trzeci czwartek miesiąca, na Eucharystii w krypcie katedry. Mając jednak na uwadze obecną sytuację pandemii, która od prawie trzech miesięcy uniemożliwia nam organizację tych spotkań, proponuję spotkanie i uczestnictwo we Mszy św. przez internet.

W najbliższy czwartek 21 maja o godz. 17.30 odprawię Mszę św. w Waszej intencji w kościele parafialnym Nawiedzenia NMP w Orzeszu, która będzie transmitowana przez internet.

Proszę Was, wejdźcie na stronę internetową Parafii NNMP w Orzeszu, by w tej Mszy św. uczestniczyć. Oprawę  muzyczną Mszy św. wykona prof. Julian Gembalski, który na zakończenie uraczy nas krótkim koncertem organowym, dedykowanym Seniorom.

A zatem – do zobaczenia w najbliższy czwartek.

Wasz Duszpasterz i Przyjaciel – ks. Stanisław

wt., 2020-05-19 21:15 — krzysteczko