Zaproszenie na Mszę św. internetową Duszpasterstwa Studentów Seniorów

Katowice,

ZAPROSZENIE NA MSZĘ ŚW. W INTENCJI SENIORÓW
transmitowanej przez Internet, na zakończenie Roku Akademickiego 2019/2020

Drodzy Studenci DASS, UTW, Pielgrzymi i Przyjaciele.

Zbliża się ostatni w tym roku akademickim trzeci czwartek miesiąca, a więc dla wielu z nas - dzień naszych spotkań. Przed miesiącem, w związku z trwającą pandemią koronawirusa, zaproponowałem spotkanie na Mszy św. w moim kościele parafialnym, która była transmitowana przez Internet. To dało nam szansę spotkania przynajmniej on-line. Ta inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem, dlatego postanowiłem, po konsultacjach z wieloma spośród was, powtórzyć tę propozycję i zaprosić na Mszę św. kończącą kolejny rok akademicki.

A zatem w najbliższy czwartek, 18 czerwca o godz. 17.45, odprawię Mszę św. w Waszej intencji w kościele parafialnym Nawiedzenia NMP w Orzeszu, która będzie transmitowana przez internet.

Proszę Was, wejdźcie na stronę internetową Parafii NNMP w Orzeszu, by w tej Mszy św. uczestniczyć.
Oprawę  muzyczną Mszy św. wykona, podobnie jak przed miesiącem, prof. Julian Gembalski, który na zakończenie obdarzy nas krótkim koncertem organowym, dedykowanym Seniorom.

A zatem – do zobaczenia w najbliższy czwartek o godz. 17.45.

Wasz Duszpasterz i Przyjaciel – ks. Stanisław

Na tę Mszę św. zaprosiłem członków różnych wspólnot, z którymi jestem związany jako ich duszpasterz:

- DASS – Duszpasterstwo Studentów Seniorów Archidiecezji Katowickiej

- Studenci UTW Świętochłowic i Mikołowa