Zwiedzamy okoliczne muzea - "Barbórka" w Parku Tradycji - NOWE INFORMACJE!!!!

grudnia
Katowice

Z przykrością informujemy, że wejściówki na koncert rozeszły się w przeciągu pierwszej godziny sprzedaży, co zaskoczyło samych organizatorów.

W związku z ziastniałą sytuacją możemy jedynie Państwa przeprosić, że tak się stało oraz zwrócić pieniądze. Osoby, które wpłacały po 5 złotych, proszone są o kontakt z Panem Frankiem.

.................................................................................................................................................................

W dniu 4 grudnia 2018 r. (wtorek) zwiedzimy Park Tradycji w Siemianowicach Śl. przy ul. Orzeszkowej 12. Dojazd autobusem linii 30 z ul. Mickiewicza o godz. 15:16, do przystanku Michałkowice Kościół (ok. godz. 15:43). Dalej krótki spacer i zwiedzanie obiektu z przewodnikiem od godz. 16:15.

Z okazji górniczego święta o godz. 18:00 rozpocznie się koncert, na który obowiązują wejściówki. Zapisy na wejściówki prosimy zgłaszać p. Frankowi, 23 listopada, przed lub po wykładzie. Koszt zwiedzania to 5,- zł. Proszę wykupić stosowne bilety autobusowe. Powrót do Katowic indywidualny. Autobus linii 30 odjeżdża z Michałkowic o godz.  17:38,  17:53,  18:50,  19:10,  19:50,  20:50.   Zapraszamy osoby zainteresowane!

śr., 2018-11-21 08:13 — Piotrowska

Powiązane galerie:

Droga Studentko, Szanowny Studencie!

Czy uczestniczyłaś/eś w tym wydarzeniu i masz zdjęcia, którymi chcesz się podzielić?
Kliknij, by dowiedzieć się, jak udostępnić zdjęcia i utworzyć swoją pierwszą galerię. Czekamy!