Zwiedzanie Mini-Muzeum Kina w Mysłowicach - Brzezince

grudnia
Katowice

W dniu 19 grudnia 2019 r. (czwartek) zapraszamy słuchaczy UTW w UŚ do zwiedzenia

Mini-Muzeum Kina w Mysłowicach - Brzezince, przy ul. Laryskiej 5  (Kinio ZNICZ).

Zwiedzanie poprzedzone zostanie emisją filmu musicalowego z 1954 roku, produkcji USA, pt.

Białe Boże Narodzenie, w godz.10:00 - 12:00. Udział w emisji + zwiedzanie jest bezpłatne.

Przejazd nastąpi autobusem nr. 77 o godz. 9:14 z al. Korfantego w Katowicach (st.1) do przyst.

Brzezinka - Centrum (ok. 9:47). Powrót do Katowic, nastąpi około godz.13:30. Uczestnik sam ponosi koszta przejazdu, lub korzysta z ulg lub zwolnień w opłatach komunikacyjnych.

Zwiedzania mają charakter indywidualny, z osobistą odpowiedzialnością uczestnika.

Zaprasza: Samorząd UTW + Franek Bara.

wt., 2019-12-03 09:06 — Piotrowska

Powiązane galerie:

Droga Studentko, Szanowny Studencie!

Czy uczestniczyłaś/eś w tym wydarzeniu i masz zdjęcia, którymi chcesz się podzielić?
Kliknij, by dowiedzieć się, jak udostępnić zdjęcia i utworzyć swoją pierwszą galerię. Czekamy!