Zwiedzanie Muzeum Miasta Tarnowskie Góry

października
Katowice

W dniu 18 października 2019 r. (piątek), zapraszamy do zwiedzenia

Muzeum Miasta Tarnowskie Góry.

Przejazd nastąpi autobusem nr 820 o godz. 14;05 z ul. Piotra Skargi w Katowicach, do Tarnowskich Gór (ok.15;04). Zwiedzanie muzeum i miasta, to ok. 2 godz. Powrót ok. 18-tej.

W piątki muzeum jest bezpłatne a koszt przewodnika dla grupy wyniesie 50 zł. Każdy sam ponosi koszta przejazdu, lub korzysta z ulg albo zwolnień w opłatach komunikacyjnych MPK.

Zwiedzania mają charakter indywidualny z osobistą odpowiedzialnością uczestników. Zobaczymy wystawy stałe i czasowe, a w szczególności obraz "Powrót księcia.....", który był tematem wykładu Pani Prof. Irmy Koziny w dniu 15-10-2019 r. w UTW w US w Katowicach.

Zaprasza: Samorząd UTW + Franek Bara.

śr., 2019-10-16 11:14 — Piotrowska

Powiązane galerie:

Droga Studentko, Szanowny Studencie!

Czy uczestniczyłaś/eś w tym wydarzeniu i masz zdjęcia, którymi chcesz się podzielić?
Kliknij, by dowiedzieć się, jak udostępnić zdjęcia i utworzyć swoją pierwszą galerię. Czekamy!