Meksyk 1 -10.12.2016

  MEKSYK          

1 – 10.12.2016

Grupa min. 48 osób             6350 zł

W cenie wyjazdu:

- przelot w obie strony do Meksyku i przejazdy na miejscu

- 7 noclegów w hotelach w pokojach 2 – osobowych

- wyżywienie – śniadania i obiadokolacje

Poza ceną wyjazdu /dodatkowo płatne/:

Bilety wstępu do obiektów   -  100 USD płatne na miejscu

Dojazd z Katowic do Warszawy na lotnisko

PROGRAM

1.12. – dzień 1

Wyjazd z Katowic do Warszawy i nocleg w hoteliku koło lotniska

2.12 – dzień 2.

Wylot z Warszawy wcześnie rano i przesiadka na jednym z europejskich lotnisk, przelot do Mexico City. Lądujemy tuż przed 19. Kolacja.

 

3.12. – dzień 3.

Śniadania meksykańskie. Przejazd do dzielnicy Tlatelolco i zwiedzanie Placu III Kultur. Wizyta w Bazylice Matki Bożej z Guadalupe – historia objawień. Przejazd do Teotihuacan i spacer po mieście z wejściem na jedną z największych piramid świata. Nocleg w Mieście Meksyk.

4.12. – dzień 4.

Śniadanie. Przejazd na zwiedzanie miasta m.i. Kościoła Katedralnego, Pałacu Prezydenckiego, muzeum. Przejazd do miasta Puebla. Kolacja i nocleg.

5.12. – dzień 5.

Śniadanie. Spacer po Puebla: Katedra, Zocalo, Rynek Parian, wizyta w pięknej Kaplicy Różańcowej. Wizyta w miasteczku Cholula oraz w Tonantzintla. Kolacja i nocleg w Puebla.

6.12. – dzień 6.

Śniadanie. Wyjazd do Cuernavaca – miasta wiecznej wiosny i byłej rezydencji Cortesa. Zwiedzanie katedry, rynku. Przejazd do systemu jaskiń w Cacahuamilpa, następnie do górniczego Taxco – stolicy srebra. Kolacja i nocleg w Taxco.

7.12. – dzień 7.

Śniadanie. Zwiedzanie miasta Taxco, wizyta w indiańskim warsztacie. Przejazd w kierunku słynnego Acapulco. Zakwaterowanie w hotelu all inclusive z bezpośrednim dostępem do morza.

8.12. – dzień 8.

Odpoczynek w Acapulco. Wieczorem wyjazd na La Quebrada – skała z której z 35 metrów skaczą do wody śmiałkowie . Dalej w hotelu all inclusive.

9/10.12. – dzień 9/10

Chwila wypoczynku na plaży i przejazd w kierunku Miasta Meksyk. Po drodze postój  Vista Hermosa i obiad w Hacjendzie Corteza. Transfer na lotnisko i wylot do Europy. Lądowanie w Warszawie wczesnym popołudniem.

WSTĘPNE ZGŁOSZENIA NALEŻY PODAWAĆ:

NA KARTKACH, SMS, TELEFONICZNIE LUB E-MAIL

  Z PODANIEM NAZWISKA I TELEFONU na :

e-mail: gabrielm@wp.pl

SMS i telefon: 609044042 /  godz. 20 – 22 /