Zajęcia fakultatywne- semestr zimowy 2018/19
ZAJĘCIA FAKULTATYWNE
LEKTORATY
JĘZYK ANGIELSKI
Lektor: dr Monika Grotek:
Instytut Matematyki – Bankowa 14, sala 336, II piętro;
Czwartek
:w godz.: 8:45-10:15 –grupa wczesno średniozaawansowana
w godz.: 10:30-12:00 – grupa średniozaawansowana
w godz.: 12:15-13:45 – grupa zaawansowana
w godz.: 14:00-15:30 – grupa wczesno średniozaawansowana
Piątek
w godz.: 8:30-10:00 – grupa średniozaawansowana
w godz.: 10:30-12:00 – grupa średniozaawansowana
w godz.: 12:15-13:45 – I grupa podstawowa
w godz.: 14:00-15:30 – II grupa podstawowa
Lektor: mgr Tomasz Turski:
Instytut Matematyki – Bankowa 14, sala 336, II piętro;
Środa: w godz. 9:00-10:30
Lektor: mgr Grzegorz Gatner:
Instytut Matematyki – Bankowa 14, sala 336, II piętro;
Środa: w godz.: 10:40-12:10
Lektor: mgr Katarzyna Słupik:
Instytut Matematyki – Bankowa 14, sala 336, II piętro;
Środa: w godz.: 13:00-14:30
JĘZYK FRANCUSKI
Lektor: mgr Katarzyna Ziętkiewicz:
Instytut Matematyki – Bankowa 14, sala 350, II piętro;
Poniedziałek: w godz.: 9:00 – 10:30
JĘZYK HISZPAŃSKI
Lektor: mgr Bartosz Poloczek
Instytut Matematyki – Bankowa 14, sala 350, II piętro;
Środa: w godz. 12:30 - 14:00
JĘZYK NIEMIECKI
Lektor: mgr Barbara Gruszczyńska
Instytut Matematyki – Bankowa 14, sala 350, II piętro;
Wtorek: w godz. 8:30-10:00 grupa początkująca
w godz.: 10:00 – 11:30 grupa zaawansowana
Lektor: Stanisław Sidełko
Instytut Matematyki – Bankowa 14, sala 336, II piętro;
Wtorek: w godz.: 10:00-11:30
KONWERSACJE W JĘZYKU NIEMIECKIM
Prowadzący: Antonina Markowska
Instytut Matematyki – Bankowa 14, sala 350, II piętro;
Wtorek: w godz. 12:00 -13:30
KOMPUTERY
Prowadzący: dr Katarzyna Schmidt
Instytut Matematyki, ul. Bankowa 14, sala 425, I piętro
Poniedziałek:
w godz. 9:00 – 10:30 Kurs ogólny poziom 1 - I grupa
w godz. 14:00 - 15:30 Kurs ogólny poziom 1 - II grupa
w godz. 10:45 – 12:15 Kurs ogólny poziom 2
w godz. 12:00 - 13:30 Aplikacje internetowe Google
ZAJĘCIA RUCHOWE
SPÓŁDZIELCZY OŚRODEK KULTURY SM „PIAST”
Katowice, ul. Zawiszy Czarnego 8
TAŃCE EUROPEJSKIE
Prowadzący: mgr Jolanta Chaves
Poniedziałek: w godz. 9:00 – 10:30 I grupa
w godz. 10:30 – 12:00 II grupa
ZUMBA: Ćwiczenia na własnych matach
Prowadzący: dr Lidia Kuba
Wtorek: w godz. 11:00 – 11:45 I grupa Zumba Gold
w godz. 11:45 – 12:30 II grupa Body Balance
GIMNASTYKA PRZY MUZYCE:
Ćwiczenia na własnych matach
Prowadzący: mgr Monika Krupanek
Piątek: w godz. 10:00 – 11:30
SALA GIMNASTYCZNA WYDZIAŁU PEDAGOGIKI
I PSYCHOLOGII, ul. Grażyńskiego 53
JOGA Ćwiczenia na własnych matach
Prowadzący: mgr inż. Leszek Ślizankiewicz
Piątek: w godz.: 12:45 – 14:15 I grupa
w godz.: 14:20 – 15:50 II grupa
SALA GIMNASTYCZNA WYDZIAŁU BIOLOGII
I OCHRONY SRODOWISKA, ul. Jagiellońska 28
BADMINTON / bez instruktora/
Poniedziałek: w godz. 14:30 – 15:30
BASEN W BUDYNKU REKTORATU,
ul. Bankowa 12
GIMNASTYKA W WODZIE
Prowadzący: mgr Alicja Cywińska
Piątek: w godz. 16:00 – 17:00
SPORTOWY UNIWERSYTET SENIORA czyli bezpłatne zajęcia sportowe dla seniorów, współfinansowane z budżetu miasta Katowice
a prowadzone przez AZS Uniwersytetu Śląskiego, prowadzone będą do 30.11.2018. Strona internetowa: https://senior.katowice.pl/
OD STYCZNIA 2019 R. UTW ORGANIZOWAĆ BĘDZIE NASTĘPUJĄCE ZAJĘCIA RUCHOWE:
SALA GIMNASTYCZNA W BUDYNKU REKTORATU
ul. Bankowa 12
GIMNASTYKA KLASYCZNA
Prowadzący: mgr Ewa Sak
Środa: w godz.: 16:00 – 16:45 I grupa
w godz.: 16:50 – 17:35 II grupa
SALA GIMNASTYCZNA WYDZIAŁU BIOLOGII
I OCHRONY SRODOWISKA, ul. Jagiellońska 28
PILATES Ćwiczenia na własnych matach
Prowadzący: mgr Emilia Korż
Poniedziałek:
w godz. 9:00 – 9:45 I grupa
w godz. 9:45 – 10:30 II grupa
GIMNASTYKA KLASYCZNA
Prowadzący: mgr Ewa Sak
Poniedziałek:
w godz. 13:00 – 13:45 I grupa
w godz. 13:45 – 14:30 II grupa
Zapisy na gimnastykę klasyczną i pilates odbędą się w grudniu br.
NORDIC WALKING (Grupy bez instruktora)
1. Park Śląski - zbiórka przy fontannie Pelikany"
Wtorek: w godz.: 9:00 – 10:00 I grupa zaawansowana
w godz.: 10:15- 11:15 II grupa początkująca
2.Trzy Stawy /Park Kościuszki
– zbiórka na przystanku Brynów Słowików (od 26.10.2018)
Piątek: w godz.: 10:00 – 11:00
WARSZTATY LITERACKIE
Prowadzący: dr Barbara Pytlos
Instytut Matematyki, Bankowa 14, sala 350, II piętro
Wtorek: w godz. 14:00 – 15:30
w dniach: 23.10., 13.11., 20.11.2018, 08.01.2019, 22.01.2019
WARSZTATY TEATRALNE
Prowadzący: mgr Jarosław Czarnecki
Spółdzielczy Ośrodek Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej "Piast"
Katowice, ul. Zawiszy Czarnego 8, sala 9
Poniedziałek: w godz. 10:40 -12:10
WARSZTATY MUZYCZNE
Prowadzący: mgr Magdalena Krzywda
Instytut Matematyki, Bankowa 14, sala 350, II piętro
Czwartek: w godz.: 08:45 -10:15
MALARSTWO I RYSUNEK
Prowadzący: mgr Marta Szymańda
Instytut Matematyki – Bankowa 14, sala 336, II piętro;
poniedziałek: w godz. 11:00 – 14:00
WARSZTATY DECOUPAGE
Prowadzący: mgr Krystyna Fischer
Instytut Matematyki, Bankowa 14, sala 350, II piętro
Środa: w godz. 10:00 – 12:15
BRYDŻ TOWARZYSKI
Instytut Matematyki, Bankowa 14, II piętro
Poniedziałek - w godz.: 14:00 – 18:00 sala 350 i 336
Sobota – w godz. : 10:00 – 15:00 sala 350 i 336;
Piątek: MDK Katowice Zawodzie w godz.: 10:00 – 14:00
SZACHY
Instytut Matematyki, Bankowa 14, sala 336, II piętro
Wtorek: w godz. 12:00 – 15:00
GRUPA WOLONTARIACKA
Instytut Matematyki, Bankowa 14, sala 334A, II piętro
Spotkania co drugi wtorek w godz.: 12:00-14:00
KLUB PODRÓŻNIKA
Opiekun grupy: Joanna Krzysteczko
Instytut Matematyki, Bankowa 14, aula 227, II piętro, pawilon E
Poniedziałek: w godz.: 16:00 -18:00
w dn.: 15.10., 12.11.2018., 21.01.2019.
Zapisy na wycieczki w piątki: w godz.: 14:00-15:00 sala 350
KOŁO HISTORYCZNE
Opiekun grupy: Jerzy Czogała
Spotkania w każdy trzeci wtorek miesiąca (od października)
w Muzeum Historii Katowic, ul. Ks. J. Szafranka 9
godz. 14:00 spotkanie przy kawie
godz. 15:00 wykład
oraz w każdy czwarty (ostatni) wtorek miesiąca o godz. 14:00
w Sali IPN przy ul. Św. Jana 10, III piętro.