Dyżury telefonicze - Koleżeński Telefon Wsparcia

marca
Pomoc techniczna, , Katowice

Szanowni Państwo!
Z ogromną radością, przekazuję Państwu informację, iż Uniwersytet Trzeciego Wieku w Uniwersytecie Śląskim od początku semestru letniego, czyli od 22 lutego uruchamia Koleżeński Telefon Wsparcia.
Wszystkim nam brakuje konwersacji, kontaktu, spotkań w kontakcie bezpośrednim a rozmowa z przyjaźnie nastawioną osobą, może przynieść wiele satysfakcji obu stronom. Pozwoli poczuć, że nie jesteśmy sami, doda otuchy i mamy nadzieję, że dzięki temu wszyscy poczujemy się lepiej.
Być  może macie Państwo jakieś pytania lub problemy, które po krótkiej rozmowie uda się rozwiązać lub chociaż zmniejszyć ich wagę.

Dyżury te będą prowadzić członkowie Samorządu Uniwersytetu Trzeciego Wieku – Państwa koledzy i koleżanki. Będą do Państwa dyspozycji we wtorki i czwartki od godziny 11:00 do13:00 pod numerem telefonu 731-505-620.

Takie rozmowy telefoniczne to w pewnym sensie czas bycia razem, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu.

wt., 2021-02-16 18:22 — Piotrowska