Filmowy Klub Seniora Kinoteatru RIALTO zaprasza na filmy w sierpniu

niedz., 25 sierpnia 2019 - godz. 15:00

Tajemnice Joan.

Red Joan

Rok 2000, przedmieścia Londynu. Spokojne życie starszej pani, Joan Stanley przyjmuje nieoczekiwany obrót, kiedy zostaje aresztowana przez MI5 i oskarżona o szpiegostwo na rzecz komunistycznej Rosji. Rok 1938. Młoda Joan studiuje fizykę w Cambridge. Nieśmiała i łatwowierna dziewczyna szybko daje się uwieść uroczemu i tajemniczemu Leo, który wkrótce staje się jej przewodnikiem po obcym, ale intrygującym świecie ideologii komunistycznej. Romantyczna idylla trwa aż do momentu wybuchu II wojny światowej. Joan pracuje w ośrodku badań nad bombą atomową, gdy Leo prosi ją o przekazanie Rosjanom ściśle tajnych akt. Joan orientuje się, że jest tylko narzędziem w rękach ukochanego i sama musi wybrać pomiędzy miłością i zdradą swojego kraju, a bliskimi i ich ocaleniem.

W roli głównej Judi Dench (Hotel Marigold, Tajemnica Filomeny)

| Kup/Rezerwuj bilet

10 zł (emeryci/renciści/posiadacze Śląskiej Karty Seniora), 15 zł (uczniowie/studenci), 18 zł (pozostali)
pt., 2019-08-02 21:04 — krzysteczko