Filmowy Uniwerstytet III Wieku Kinateatru Rialto zaprasza na filmy w listopadzie

29 listopada 2015
 30 listopada 2015
Katowice,

Kinoteatr Rialto

Filmowy Klub Seniora

29 listopada | niedziela | 15.00

dodatkowa projekcja
w dniu 30 listopada o godzinie 13.30.

Z dala od zgiełku, reż. T. Vinterberg, USA, Wielka Brytania, 2015, 119 min

W roli głównej Carey Maulligan („Była sobie dziewczyna”, „Sufrażystka”, „Wielki Gatsby”)

Współczesna ekranizacja klasycznej powieści dziewiętnastowiecznego pisarza, Thomasa Hardy'ego, to historia Bathsheby Everdene (Carey Mulligan) - niezależnej kobiety, która dziedziczy farmę po wuju. Młoda bogata dziewczyna zwraca uwagę Gabriela Oaka (Matthias Schoenaerts) - pasterza, który zachwyca się tym, że dziewczyna jest wolnym duchem, Franka Troya (Tom Sturridge) - przystojnego i lekkomyślnego sierżanta i Williama Boldwooda (Michael Sheen) - dojrzałego kawalera. To opowieść o wyborach, namiętnościach i byciu niezależnym, a także o miłości i związkach oraz stawianiu czoła wyzwaniom.

Bilety: 6 zł (seniorzy), 14 zł (studenci i uczniowie), 16 zł (pozostali)

sob., 2015-10-17 21:18 — krzysteczko