Filmowy Uniwersytet III Wieku w kinie Helios

Filmowy Uniwersytet III Wieku

"Iluzja"

Szanowni Państwo,

Zapraszmy na seanse FUIIIW także podczas wakacji.

W tym miesiącu proponujemy film "Ilizja"

"Istniejąca od wieków tajna organizacja OKO zbiera ekipę najbardziej utalentowanych, obdarzonych niezwykłymi umiejętnościami iluzjonistów i powierza im cel, którego nikt dotąd nie miał odwagi się podjąć. O grupie robi się głośno po spektaklu, podczas którego rabują bank znajdujący się na innym kontynencie, a miliony przelewają na konta ludzi obecnych na widowni. Tropem iluzjonistów rusza agent FBI, przekonany, że za ich działalnością musi kryć się coś więcej. Nie jest on jedynym człowiekiem, który chce poznać tajemnicę grupy, która przygotowuje się do realizacji bezprecedensowego planu."( Źródło: Dystybutor Filmu).

Przed seansem zapraszamy na prelekcję, po seansie natomiast na dyskusję i filiżankę kawy.

• Cena spotkania dla słuchaczy Uniwersytetów III Wieku i Seniorów wynosi 13 zł.
  • Seanse będą odbywać się w jednej z dziewięciu klimatyzowanych sal kina Helios.
  • W cenę biletu wliczona filiżanka aromatycznej kawy w kawiarence Nescafe.

Zapraszamy do filmowej przygody w doborowym towarzystwie w każdy przedostatni czwartek miesiąca!

Więcej informacji pod numerem 32 603 01 06 oraz w biurze kina Helios (ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice).

ndz., 2013-07-07 21:42 — krzysteczko