Filmowy Uniwersytet III Wieku w kinie Helios

września

Serdecznie zapraszamy na seans organizacyjny

23 września o godz.15:00

"Diana"

Cykl spotkań rozpocznie długo oczekiwana premiera filmu "Diana". To filmowy portret księżnej Walii, "królowej ludzkich serc" -niezwykłej kobiety, która swoją popularność i zainteresowanie mediów wykorzystała w prowadzeniu nowoczesnej działaności charytatywnej. Uwielbiana przez miliony, kochana przez jednego...

Przed seansem zapraszamy na prelekcję, po seansie natomiast na dyskusję i filiżankę kawy.

• Cena spotkania dla słuchaczy Uniwersytetów III Wieku i Seniorów wynosi 13 zł.
  • Przed seansem zapraszamy na prelekcję, a po filmie - na dyskusję
  • Seanse będą odbywać się w jednej z dziewięciu klimatyzowanych sal kina Helios.
  • W cenę biletu wliczona filiżanka aromatycznej kawy w kawiarence
  • Zapraszamy na spotkanie organizacyjne, podczas którego postaramy się wybrać wspólnie dogodny termin spotkań filmowych.
  • Więcej informacji pod numerem 32 603 01 06 oraz w biurze kina Helios (ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice).

Anna Czarnota
Specjalista ds. Kluczowych Klientów