Finał konkursu fotograficznego UTW.

kwietnia
Sosnowiec

W miesiącu marcu otrzymaliśmy informację, że UTW przy Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej, organizuje konkurs fotograficzny "Świat widziany oczami pokolenia 50+". Z naszego UTW pięcioro słuchaczy uczestniczących w zajęciach z fotografii pod kierunkiem artysty fotografika Macieja Stobierskiego, wysłało swoje zdjęcia na ten konkurs. W konkursie wzięli udział (alfabetycznie): Jadwiga Grzyb, Jolanta Ignasiak, Urszula Iwan, Stanisław Płonka i Janusz Rasała. 13 kwietnia, piątek, okazał się dniem szczęśliwym ponieważ na wernisażu wystawy pokonkursowej okazało się, że zdjęcia całej piątki znalazły się na wystawie. Ponadto Stanisław Płonka otrzymał dyplom za udział w konkursie fotograficznym, Jadwiga Grzyb za zdjęcie "Most nad Przemszą" i Janusz Rasała za zdjęcie "Dworzec", otrzymali wyróżnienia, natomiast Jolanta Ignasiak za zdjęcie "Pokolenia", otrzymała nagrodę JM Rektor WSB w Dąbrowie Górniczej oraz nagrodę publiczności. Wszystkim uczestnikom składamy gratulacje!

pt., 2018-04-13 21:14 — grzyb

Powiązane galerie:

Wernisaż konkursu UTW WSB "Świat widziany oczami pokolenia 50+".

Rozpoczęcie uroczystości wręczenia nagród.
Stanisław Płonka, wręczenie dyplomu za uczestnictwo w konkursie.
Jolanta Ignasiak, wręczenie nagród JM Rektor WSB w Dąbrowie Górniczej i publiczności
Jola udziela wywiadu!
Jola obok swojego zdjęcia prezentuje otrzymane dyplomy.
Jadwiga z dyplomem obok wyróżnionego zdjęcia.
Staszek Płonka obok swojego zdjęcia.
Wielki sukces w piątek, 13 kwietnia, zdjęcie nr 13!
Urszula Iwan - zdjęcie "Cisza i spokój".
Janusz Rasała - zdjęcie wyróżnione "Dworzec kolejowy".
Droga Studentko, Szanowny Studencie!

Czy uczestniczyłaś/eś w tym wydarzeniu i masz zdjęcia, którymi chcesz się podzielić?
Kliknij, by dowiedzieć się, jak udostępnić zdjęcia i utworzyć swoją pierwszą galerię. Czekamy!