Komunikat Klubu Podróżnika. – pilne – DUBAJ I SZKOCJA 15.10.15

października
Katowice

Na stronie internetowej UTW w zakładce „Klub Podróżnika” znajduje się program szczegółowy naszych wyjazdów do Dubaju oraz Szkocji. Znajduje się również informacja dotycząca terminów i wielkości wpłat za wycieczki.

Osoby, które zgłosiły chęć udziału w wycieczkach, oraz chętne do skorzystania z wyjazdu, proszone są o przyniesienie  w dniu 4.11.15 /po wykładzie/ na kartkach informacji wg następującego wzoru:

Nazwa wycieczki, nazwisko i imię, adres z kodem pocztowym, pesel, seria i numer paszportu, data ważności paszportu, seria i numer dowodu osobistego, nr telefonu kontaktowego i ewent. e-mail  - dotyczy wszystkich wyjeżdżających bez względu na poprzednie wyjazdy.

Z uwagi na termin wycieczki do Dubaju już w styczniu proszę o terminowe wpłaty i podawanie danych w ustalonych terminach oraz śledzenie w internecie i przed wykładami komunikatów dotyczących wycieczek.

Termin  spotkania informacyjnego i terminy wpłat gotówkowych, podpisywanie umów zostaną podane na stronie internetowej i w komunikatach przed wykładami.

Osoby wyjeżdżające do Dubaju, które mają w paszporcie pieczątki z Izraela muszą pilnie wyrobić nowe, gdyż  nie zostaną wpuszczone na teren Arabii.

czw., 2015-10-15 09:48 — krzysteczko