Komunikat Nr 2 Organizatora IX Olimpiady w Łazach - Program występów artystycznych

maja
Katowice

KOMUNIKAT NR 2

z dnia 23.05.2017

1.Zawodnicy grupy wiekowej 80+ w swoich konkurencjach startują w pierwszej kolejności.

2. Prosimy zawodników startujących w PRZEŁAJACH ROWEROWYCH o zabraniu swoich kasków rowerowych, organizator posiada kaski używane.

Zawodnicy zostaną przewiezieni na miejsce zawodów w grupach wiekowych poczynając od grupy 80+ i 70+.Przetransportowane zostaną również rowery osób, które zgłosiły ich przywóz.

3. Zawodnikom:

- boule rozgrywanych na stadionie „Łazowianka”

- turnieju brydża i szachów rozgrywanych w MOK Łazy

zostanie dowieziony około godziny 13: 30 posiłek regeneracyjny

Prosimy o zabranie przez zawodników talonów na posiłki.

4. W dniu zawodów będzie możliwość zakupienia talonów na posiłki w kwocie 30,oo zł.

5. Organizator zapewnia transmisję zawodów przez Internet na żywo wszystkim, którzy wejdą na adres:

6. Zostały ustalone czasy występów artystycznych – ZAŁĄCZNIK- Prosimy organizacje o przesłanie informacji dotyczącej występów artystycznych (opisu grup, które będzie odczytywał konferansjer)

7. Przypominamy, że WYSTĘPY ARTYSTYCZNE są ograniczone czasowo tj. ok. 5-7 min. Czas występu będzie przez organizatora bezwzględnie przestrzegany.

8. Prosimy o zgłoszenie danych osób towarzyszących drużynie: VIP, sportowców i innych, aby uniknąć pominięcia ich nazwisk przy prezentacji przez prowadzącego CEREMONIĘ OTWARCIA OLIMPIADY.

9. Organizator dokonał zmiany w REGULAMNIE OLIMPIADY poprzez dodanie zapisu na końcu regulaminu o treści: Uczestnicy Olimpiady (zawodnicy, goście, kibice) wyrażają zgodę na bezpłatne wykorzystanie wizerunku w ujęciach filmowych, fonograficznych i fotograficznych dokumentowanych przez Organizatora. Materiał ten może być wykorzystany bezpłatnie na następujących polach eksploatacji: technika drukarska, zapis magnetyczny, dźwiękowy, zapis cyfrowy i publiczne odtwarzanie.

Nowy regulamin jest zamieszczony również na stronie w zakładce OLIMPIADA.

W imieniu organizatora Olimpiady

Krystyna Męcik – Prezes UTW Łazy

WYSTĘPY ARTYSTYCZNE

lp godzina nazwa organizacji
1 13:30 UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU W ŻORACH Zespół tańca liniowego country Senior Dance prowadzony jest od 3 lat przez Pana Adama Foksa. Zespół w swoim repertuarze tańczy liniowo taniec country ale prezentuje również inne tańce jak: walca, tango, walczyka, zorbę. Zespół uczestniczy w wielu imprezach organizowanych przez placówki kulturalno-oświatowe i na pokazach. W 2015 r. zdobył Dyplom Uznania dla Grupy Tanecznej na I Przeglądzie Rękodzieła i Twórczości Artystycznej Seniorów w Gliwicach. Zespół Senior Dance wziął udział w Trzecich Oświęcimskich Spotkaniach Artystycznych Seniorów 2016 i zdobył I Wyróżnienie i Statuetkę za II miejsce w przeglądzie.
2 13:40 UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU BYTOM
3 13:50 STOWARZYSZENIE AKADEMIA SENIORA BIELSKO BIAŁA
4 14:00 UTW WYŻSZA SZKOŁA BIZNESU DĄBROWA GÓRNICZA
5 14:10 UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GLIWICE
6 14:20 UTW Łazy
7 14:30 UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU W ŻORACH Zespół Madam Buterflay prowadzony przez Panią Joannę Dziedzic tańczy od ok. trzech miesięcy. Zespół zaprezentuje taniec cha-cha, po czym grupa słuchaczy UTW zatańczy zumbę i taniec cha-cha, który na zajęciach latino solo z radością tańczy przeszło czterdziestu studentów UTW Żory.
8 14:40 UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU PSZCZYNA
9 14:50 UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU JAWORZNO
  15:00-15:15 Przerwa na wręczenie medali
10 15:15 UTW PRUDNIK