Komunikat Pani Koordynator UTW - dr Moniki Sulik

Sosnowiec, Jastrzębie Zdrój, Katowice

Drogie Słuchaczki i Drodzy Słuchacze

Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Uniwersytecie Otwartym w Uniwersytecie Śląskim

Sytuacja związana z zagrożeniem koronawirusem odebrała nam możliwość odbywania naszych wykładów i zajęć dydaktycznych, jednak tym bardziej chcielibyśmy dać Państwu poczucie naszej obecności i  troski. Jesteśmy wspólnotą akademicką i teraz tym bardziej ważne jest bycie blisko mimo braku kontaktów bezpośrednich. Z pomocą przychodzą nam współczesne technologie, z których zamierzamy korzystać w sposób bardziej aktywny i zaangażowany. Tym samym zapraszamy Państwa do kontaktu z nami on-line oraz dyskusji czy też dzielenia się refleksjami. Na naszym fanpage - tutaj na FB oraz na stronie internetowej UTW znajdziecie Państwo codzienną dawkę energii w postaci materiałów edukacyjnych, kulturalno-oświatowych czy też rozrywkowych.

Przesyłam Państwu najcieplejsze myśli oraz życzenia zdrowia z nadzieją, że sytuacja niebawem się ustabilizuje i będziemy mogli się spotkać w murach naszego Uniwersytetu.

Łączę wyrazy szacunku oraz przesyłam serdeczności.

dr Monika Sulik,

Koordynator UTW