NOSPR zachęca do uczestnictwa w koncertach

14 maja 2024
 15 maja 2024
Katowice,

Szanowni Słuchacze

NOSPR dla  słuchaczy  UTW US  proponuje i zachęca do uczestnictwa w koncertach :

Przesyłamy ofertę specjalną dla studentów UTW UŚ - bilety w cenie 10 zł na trzy koncerty w sali koncertowej w ramach Festiwalu Katowice Kultura Natura „Muzyka sfer”.  Są to: , wieczór z muzyką dawną w wykonaniu zespołu Vox Luminis oraz Freiburger Barockorchester, a także recital fortepianowy w wykonaniu Marca-André Hamelin.

Zapraszamy studentów UTW UŚ do wykupu biletów w kasie NOSPR na hasło „Uniwersytet Trzeciego Wieku UŚ” do 30 minut przed koncertem (w ramach poniższych limitów miejsc). Szczegóły oferty znajdują się poniżej.

L.p.

1) Ku niebu: Vox Luminis & Freiburger Barockorchester / Festiwal Katowice Kultura Natur

14 maja, godz. 19:30, sala koncertowa  - 20 sztuk  - cena 10 złotych

2)Recital Marc-André Hamelina / Festiwal Katowice Kultura Natura

15 maja, godz. 19:30, sala koncertowa 20 sztuk  -cena 10 złotych

Dodatkowo zapraszamy wszystkich studentów do uczestnictwa w wydarzeniach towarzyszących Festiwalowi KKN. Szczególnej uwadze polecamy niebiletowane wydarzenie - Harmonia kosmosu. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera. Wiele z wydarzeń towarzyszących przeznaczonych jest dla dzieci i młodzieży, dlatego zachęcamy słuchaczy do odwiedzenia NOSPR ze swoimi wnukami.

Na koncerty zaprasza  również Samorząd UTW

pon., 2024-05-13 09:41 — krzysteczko