Plan wycieczek przygotowanych przez PURA VIDA /dr Rafał Rouba/

października
Katowice

Informacja dotycząca wycieczek  przygotowanych przez

PURA VIDA /dr Rafał Rouba/

DUBAJ

Planowane jest zorganizowanie wycieczki przygotowanej przez znane nam biuro PURA VIDA

do DUBAJU  w dniach 25 – 31.01.2016

Cena    3299zł + 100 USD  od osoby  przy grupie liczącej 48 osób.

W cenie:

5 noclegów, śniadania i obiadokolacje, dojazd z Katowic do Pragi /stąd odlot samolotu/, nocleg przed wylotem

W programie: dzień kulturowy  Dubaj, rozrywkowy Abu Dhabi z pustynią, targowy pobyt na targu wielbłądów, leniwy plażowanie.

Osoby zainteresowane wyjazdem proszone są o pilną informację telefoniczną, SMS lub e-mailową z uwagi na konieczność natychmiastowej rezerwacji miejsc w samolocie.

Tel. 609044042 /po godz. 20/

e-mail   gabrielm@wp.pl

SZKOCJA

Równocześnie informuję, że przygotowywana  jest wycieczka samochodowo-promowa do SZKOCJI w kwietniu w cenie około 2000 zł + 100 funtów.

Szczegóły wycieczek zostaną podane w terminie późniejszym, o czym poinformuję zainteresowanych.

Wstępne zgłoszenia na w/w wycieczki  to imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Gabriel Markiewicz

ndz., 2015-10-04 21:26 — krzysteczko