Rozmyślań nad słowem ciąg dalszy ...

marca
Katowice,

Nowy podcast  Radia Katowice
SIEDEM | Rozważania dr Teresy Sikory i ks. Piotra Brząkalika

SIEDEM - to nasza firmowa realizacja Radia Katowice autorstwa Jadwigi Woźnikowskiej oraz Mateusza Franczyka.

Stoją u podwalin definicji tego co złe wśród chrześcijan. Jednak są tak uniwersalne,
że czerpie z nich nie tylko światowa sztuka, kultura, czy filozofia, ale także etyka.

1. Pycha - Pycha kroczy przed upadkiem.
2. Chciwość - Wszyscy jesteśmy chciwi
3. Nieczystość - Jak rozumiemy pojęcie nieczystość?

4. Zazdrość - Kiedy zazdrość nam pomaga, a kiedy staje się przeszkodą?
5. Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu
6. Gniew - Co nam zabiera gniew?
7. Lenistwo - Czy lenistwo jest pożyteczne?

Siedem to cykl, w ramach którego co tydzień psychologiczno-duchowy duet omówi każdy z nich, a będą nimi: 1. Pycha 2. Chciwość 3. Nieczystość 4. Zazdrość 5. Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu 6. Gniew 7. Lenistwo Zapraszamy do wysłuchania dr Teresy Sikory - psychologa z Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego oraz ks. Piotra Brząkalika - duszpasterza i felietonisty. SIEDEM - to realizacja - Jadwigi Woźnikowskiej oraz Mateusza Franczyka.

ndz., 2024-02-25 20:12 — krzysteczko