Seminarium „Bezpiecznie – chce się żyć!” i występ TEATRU CASTELLO

lutego
Katowice

Szanowni Państwo,

Fundacja Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, serdecznie zaprasza słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku na seminarium z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym pn. „Bezpiecznie – chce się żyć!”. Przeznaczyliśmy dla Państwa pulę kart wstępu na to spotkanie, które odbędzie się w sobotę 15 lutego 2020 roku, o godz. 18:00 oraz 20:30 w Sali Widowiskowej Katowice Miasto Ogrodów przy ul. Plac Sejmu Śląskiego 2.

Spotkanie będzie składać się z dwóch części:

I teoretyczna-dotyczy bezpieczeństwa w miastach województwa śląskiego- prowadzi przedstawiciel Policji, trwa ok. 40 minut

II Artystyczna- bezpośrednio po wykładzie Policjanta, następuję około godzinny występ TEATRU CASTELLO  z programem Operetka na wesoło.

Pragniemy podzielić się kartami wstępu z seniorami ze względu na profilaktyczny charakter seminarium w kwestii bezpieczeństwa na polskich drogach, mając na uwadze seniorów jako pieszych, którzy jako niechronieni uczestnicy ruchu drogowego często bywają ofiarami wypadków.

Wejściówki do odbioru w biurze UTW w godzinach funkcjonowania biura.

Serdecznie zapraszamy!

śr., 2020-02-12 15:50 — Piotrowska