UTW w Świętochłowicach zaprasza na V Uniwersjadę UTW

Katowice

Szanowni Słuchacze

UTW w Świętochłowicach zaprasza na V Uniwersjadę

Serdecznie zapraszamy na V Uniwersjadę Uniwersytetów Trzeciego Wieku, która odbędzie w dniu 04.06.2022 r. na obiektach sportowych Ośrodka Sportu
i Rekreacji „Skałka”, na basenie krytym Szkoły Podstawowej nr. 1 w Świętochłowicach (ul. Zubrzyckiego 38) oraz strzelnicy sportowej klubu FLOR-AMATOR (ul. Metalowców 5).

Uroczyste otwarcie imprezy odbędzie się o godz. 9.30 a rywalizacja sportowa na wszystkich „arenach sportowych” ok. godz. 10-tej.

Koncert finałowy połączony z wręczeniem nagród laureatom konkurencji planowany jest pomiędzy godz. 15.oo a 16.oo

– Zapraszamy do udziału w następujących konkurencjach:

1. Pływanie,
2. Wyścigi rowerowe
3. Strzelectwo,
4. Tenis stołowy
5. Nordic Walking

Przebieg poszczególnych konkurencji uwarunkowany jest liczbą zgłoszonych zawodników i przedstawiony zostanie przez sędziów głównych przed rozpoczęciem zawodów.
Przewidywany czas trwania wszystkich konkurencji sportowych to 4 – 5 godzin.
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędą się w dniu zawodów bezpośrednio po ich zakończeniu na scenie OSiR Skałka w trakcie koncertu finałowego.

Regulamin V Uniwersjady UTW w Świętochłowicach
Formularz zgłoszeniowy

Organizatorem Uniwersjady jest Świętochłowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku. Impreza finansowana jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Zapisy osób zainteresowanych uczestnictwem przyjmują do dnia 23. maja 2022:

Pani Lucyna tel.515 081 051
Pani Krystyna tel. 888 852 091