Weź udział w plebiscycie i głosuj na Centrum Informacji Naukowej i Bibliotekę Akademicką (CINIBA)

grudnia
Katowice,

Szanowni Państwo,

Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA) jako jedyny obiekt uniwersytecki z naszego regionu znalazł się na końcowej liście w internetowym Plebiscycie ArchiTOPTEN-2013. Plebiscyt pod nazwą „Najpiękniejsze Polskie Uczelnie” ma na celu wyłonienie najlepszego i najładniejszego obiektu architektonicznego związanego z uczelniami wyższymi w Polsce. W obecnej chwili trwa głosowanie internautów.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem, jakie wzbudza plebiscyt oraz zaciętą rywalizacją o zwycięstwo, postanowiliśmy przedłużyć głosowanie do
piątku tj. do 06.12.2013r.

Do tego czasu każdy z nas może codziennie oddawać jeden głos.

Gorąco zachęcam całą społeczność akademicką Uniwersytetu Śląskiego do głosowania na nasze Centrum. A mamy powód, aby przystąpić do tej rywalizacji, ponieważ Plebiscyt, z uwagi na grono wyłonionych do finału Uczestników, ma charakter wysoce prestiżowy. Mając nadzieję, że wszystkim nam zależy na jak najlepszym wizerunku naszej Uczelni, proszę aby sprawa ta była bliska każdej osobie z nią związaną.

Aby zagłosować należy aktywować poniższy link i znaleźć listę 10 wyróżnionych już w preeliminacjach obiektów i oddać głos:

Z serdecznym pozdrowieniem

Dr hab. Mirosław Nakonieczny