Wykłady na UTW ODWOŁANE!!!!

marca
Katowice,

AKTUALIZACJA!!!! - godz. 22:00

WSZYSTKIE ZAJĘCIA ORAZ WYKŁADY

DECYZJĄ JM REKTORA UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO

ZOSTAJĄ ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA!!!

Więcej informacji na ten temat poznamy jutro po godzinie 14:00, na którą wyznaczono spotkanie Rektorów uczelni śląskich oraz wojewody śląskiego.

AKTUALIZACJA!!!! - godz. 16:00

WSZYSTKIE WYKŁADY (COTYGODNIOWE ŚRODOWE, HISTORIA SZTUKI, HISTORIA KOŚCIOŁA, PSYCHOLOGIA)

ZOSTAJĄ ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA!

JEST TO DECYZJA JM REKTORA UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO.

Szanowni Państwo!

W związku z sytuacją dotyczącą koronawirusa, odbieramy od Państwa bardzo dużą ilość telefonuów, z zapytaniem czy zajęcia na UTW odbywają się normalnie.

Niniejszym informujemy, że zajęcia i wykłady na UTW w UŚ odbywają się zgodnie z planem.

Zachowujemy wszelkie środki ostrożności (przy wejściach do budynku zostały umieszczone podajniki ze środkiem dezynfekującym, z których należy korzystać każdorazowo po wejściu) natomiast nie chcemy szerzyć wszechobecnej, napiętej atmosfery.

Prosimy, aby Państwo nie odbierali tego jako nie dbanie o Państwa bezpieczeństwo. Staramy się po prostu funkcjonować tak jak do tej pory.

Oczywiście sytuacja ta zamienia się dynamicznie, więc nie wiemy, czy za kilka dni JM Rektor nie podejmie decyzji o zawieszeniu zajęć. Dlatego też bardzo prosimy o sprawdzanie Aktualności pod adresem http://www.utw.us.edu.pl/katowice/aktualnosci

wt., 2020-03-10 12:22 — Piotrowska