Wykłady w formie filmów - instrukcja korzystania

listopada
Katowice, Jastrzębie Zdrój, Sosnowiec

LINK DO INSTRUKCJI

(otwiera ją w formacie .pdf dzięki czemu można ją zapisać u siebie na komputerze)

Krok po kroku – dostęp do wykładów w formie filmów

Wszystkie dane osobowe, prezentowane poniżej są fikcyjne i zostały użyte wyłącznie do zaprezentowania Państwu poprawnego zakładania nowego konta użytkownika.

Wykłady mogą oglądać osoby zapisane na rok akademicki 2020/2021 i posiadające swoje indywidualne konto na naszej stronie UTW. Jeżeli ktoś nie posiada konta, należy je założyć klikając w napis Logowanie w Katowickim Menu (obrazek poniżej)

Ukaże się naszym oczom taka strona:

A następnie należy kliknąć w napis Utwórz nowe konto. Pełna Instrukcja zakładania konta znajduje się pod adresem: http://www.utw.us.edu.pl/krok-po-kroku-zakladanie-nowego-konta

Dla posiadaczy konta pierwszym krokiem jest wejście na naszą stronę UTW:

Zamykamy komunikat „krzyżykiem” w prawym górnym rogu:

Ukazuje się nam strona główna UTW, na której klikamy w logotyp Katowic:

Po kliknięciu logotypu Katowic, widzimy stronę UTW Katowice. Po logotypem Katowic, mamy Menu z którego wybieramy „Logowanie”

Ukaże się nam następujący widok, który wypełniacie Państwo swoimi indywidualnymi danymi logowania, ustalonymi podczas zakładania konta (nazwa użytkownika i hasło). Po wypełnieniu klikacie Państwo przycisk „Zaloguj”.

Po zalogowaniu ujrzycie Państwo stronę ze swoimi danymi:

Klikacie tutaj logotyp Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Po tym zostaniecie Państwo przekierowani na stronę główną UTW.

Następnie klikacie Państwo ponownie na logotyp Katowic:

Następnie w Menu Katowickim klikacie Państwo na „Wykłady – filmy”

Otworzy się Państwu następująca strona:

To tutaj są udostępniane wykłady cotygodniowe.

Po kliknięciu na tytuł wykładu otwiera się Państwu następujący widok:

ŻYCZĘ MIŁEGO OGLĄDANIA WYKŁADÓW!!!

pon., 2020-11-02 14:45 — Piotrowska