Wysłuchaj kolejnego podcastu o SŁOWIE ... Pycha kroczy przed upadkiem

lutego
Katowice,

Szanowni Słuchacze,

Zachęcamy do wysłuchania kolejnych podcastów Radia Katowice "Dziesięć Ważnych Słów", w których dr Teresa Sikora (psycholog z Uniwersytetu Śląskiego) i ks. Piotr Brząkalik prowadzą dyskusję na temat znaczenia słów, zderzając ze sobą naukę i religię.

W każdym odcinku rozbierają na czynniki pierwsze jedno słowo, szukają jego właściwego znaczenia, zastanawiając się nad psychologicznymi i duchowymi aspektami.

Czy w dzisiejszym świecie mamy jakiekolwiek ważne słowa?"Dziesięć Ważnych Słów" dr Tsa Sikora (psycholog z Uniwersytetu Śląskiego) i ks. Piotr Brząkalik prowadzą dyskusję na tema

PS: Pani dr Teresa Sikora  przesyła życzenia dobrostanu w najbliższym (i każdym kolejnym) roku. I obecności nadziei. Dla wszystkich Państwa, Słuchaczy UTW.

czw., 2023-12-14 18:44 — krzysteczko