Zakończyła się VI Ogólnopolska Olimpiada Sportowa UTW

czerwca
, Katowice

Cytujemy za Organizatorami:

Zakończyła się VI Ogólnopolska Olimpiada Sportowa UTW i Organizacji Seniorskich "Trzeci wiek na start", Łazy - 24 maja 2014

W zawodach sportowych w sobotę 24 maja br. wzięło udział ponad 800 seniorów- uczestników, prawie z 50 Uniwersytetów Trzeciego Wieku z kraju oraz z Austrii i Słowenii, którym dopingowali liczni kibice.

Zwycięzcą VI Ogolnopolskiej Olimpiady Sportowej UTW został Uniwersytet Trzeciego Wieku w Gliwicach, który zdobył łącznie 24 medale - złote, srebrne, brązowe - przed Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Zgierzu oraz Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Zawierciu.

Serdecznie Gratulujemy !!!

Patronat nad Olimpiadą objęła Ogólnopolska Federacja Stowarzyszeń UTW.

Wiecej na:

ndz., 2014-06-01 19:51 — krzysteczko