Zaproszenie do Pałacu Młodzieży na zakończenie roku akademickiego oraz występy naszych grup atystycznych

maja
Katowice,

Szanowni Państwo, Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Uniwersytecie Śląskim

W dniu 22 maja, w piątek o godzinie 17.00 spotykamy się w sali teatralnej Pałacu Młodzieży przy ulicy Mikołowskiej 26.

Spotkanie to jest związane z zakończeniem naszego roku akademickiego 2014/15. Po krótkiej informacji dotyczącej zdarzeń w  bieżącym roku akademickim  zobaczymy występy naszych grup artystycznych, tj. grupy tańców europejskich, gimnastyki przy muzyce oraz grupy teatralnej, która wystawi sztukę „Prawdziwa legenda o smoku wawelskim”.

Oprócz przeżyć artystycznych spotkanie będzie okazją do obejrzenia wnętrz  Pałacu  Młodzieży po remoncie, który wielu z nas pamięta z dawnych lat.

Wejściówki na to spotkanie  są do odebrania  przed i po wykładzie z Historii Sztuki w najbliższy  poniedziałek i w środę 20 maja br. oraz w biurze UTW.

Jednocześnie informuję, że zajęcia oraz wykłady w dniach 3 i 10 czerwca bedą się odbywały
zgodnie z planem.

Serdecznie zapraszam

Kierownik UTW Helena Hrapkiewicz