Zaproszenie na koncert „Muzyka żartem śpiewana” w wykonaniu grupy Czesław Jakubiec Comedy

listopada
, Katowice

Cytujemy za oferentem:

Koncert „Muzyka żartem śpiewana” w wykonaniu grupy Czesław Jakubiec Comedy w Chorzowskim Centrum Kultury

W sobotę 14 listopada 2015 roku o godz. 18.00 w Chorzowskim Centrum Kultury (ul. Sienkiewicza 3, Chorzów) odbędzie się koncert „Muzyka żartem śpiewana” w wykonaniu grupy Czesław Jakubiec Comedy w składzie: Czesław Jakubiec – tenor, Tomasz Śliwiński – pianista, Karolina Zasada – akrobatka sportowa, Sabina Głuch – aktorka.

Członkowie grupy artystycznej Czesław Jakubiec Comedy to znani z programów telewizyjnych laureaci festiwali muzycznych i kabaretowych, którzy koncertują w kraju i za granicą. W repertuarze grupy znajdują się kabaretowe prezentacje muzyki klasycznej, zaskakujące formą i treścią wykonania arii operowych, etiud Chopina czy utworów Mieczysława Fogga.

Dla pracowników Uniwersytetu Śląskiego została przygotowana specjalna pula biletów na koncert „Muzyka żartem śpiewana”, który odbędzie się 14 listopada br. w cenie 10 złotych. Rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu +48 608 527 753 lub mailowo na adres cz.jakubiec@gmail.com na hasło „Uniwersytet Śląski”.

czw., 2015-11-05 21:03 — krzysteczko